obrázek-compressport
12.10.2017
Kategorie: Recenze

Představujeme značku Compressport

Compressport je švýcarský výrobce kompresních doplňků a oblečení pro lepší výkonnost, vytrvalost a regeneraci. Specializuje se zejména na běh, triatlon, trailový běh, cyklistiku a raketové sporty.

Švýcarská kvalita pro výkon i regeneraci

Všechny produkty Compressport jsou vyvíjeny a vyráběny s pověstnou švýcarskou pečlivostí a kvalitou. Ve spolupráci se špičkami v lékařských oborech, s fyzioterapeuty i samotnými sportovci jsou všechny produkty testovány pro 100% funkčnost a maximální podporu výkonu.

Dámské tričko CompressportPánský nátělník Compressport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompresní doplňky ve zcela novém světle

Kombinace rozsáhlého lékařského výzkumu s nejmodernější technologiemi a s nejnovějšími trendy zaručuje, že produkty Compressport jsou naprosto unikátní.

Během vývoje produktu je každý aspekt zkoumán v detailech. Studuje se morfologie sportovců, stovky různých přízí a tkanin, práce probíhá na bezešvé konstrukci pro maximální účinnost a životnost výrobku a testovány jsou také různé úrovně komprese, a to i během výrobní fáze.

Návleky na lýtka CompressportPonožky Compressport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lékařsky ověřené produkty té nejvyšší kvality

Výrobky Compressport jsou navrženy a vyvinuty v Evropě. Všechny tkaniny a nitě splňují Oeko-Tex ® Standard 100: Nezávislé kontroly škodlivých textilních látek, ujišťující, že produkty nepředstavují žádné zdravotní riziko. Výrobky vznikají z úzké spolupráce mezi lékaři, sportovci a výrobci specializujících se na lékařské komprese.

Prohlédněte si všechny výrobky Compressport na našem e-shopu! Vyberou si nejen vášniví běžci nebo cyklisté.

indexChcete dostávat měsíčně přehled o nových článcích a běžeckých novinkách? Přihlašte se k odběru a nic vám neunikne!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *