night trail run obrázek
24.5.2018
Kategorie: Night Trail Run

Night Trail Run – Rožnov p/R. 26. 5. 2018

Blíží se další závod ze série nočních běhů Night Trail Run! Tentokrát se ho můžete zúčastnit 26. 5. 2018 v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o 5,7 km dlouhý závod pro všechny kategorie běžců včetně dvojic. Na každého účastníka čeká triko s logem a běžeckým motivem (pro prvních 100 přihlášených), finišerská medaile a občerstvení v cíli.

Užijete si také rozmanitý doprovodný program – můžete si zdarma nechat změřit zrak s Oční klinikou Gemini nebo se zúčastnit autogramiády biatlonisty M. Krčmáře.

Můj Běh jako partner série nočních běhů Night Trail Run věnoval do každého závodu jako výhru čelovku, což je další z mnoha důvodů, proč se zúčastnit!

Součástí závodu je i Rodinný charitativní běh pro Kubíka, který se jako jediný v Evropě narodil se vzácným Toriello-Carey syndromem. Na stránkách www.pomocprokubu.cz se dozvíte informace nejen o jeho vývoji a pokrocích, ale také možnostech pomoci. Charitativního běhu pro Kubíka se můžete zúčastnit jako celá rodina, výtěžek běhu poputuje na dobročinné účely.

PROPOZICE
Termín: 26. 5. 2018
Lokalita: Lesopark Rožnov p/R.
Trasa: 5,7 km

19:00 hod. Rodinný charitativní běh (700m)
21:00 hod. Hlavní běh

Bližší informace o závodu naleznete zde: Night Trail Run – Rožnov p.R

„Je jedno, jak rychle běžíš. Je jedno, co máš na sobě. Důležité je, že běžíš…“

indexChcete dostávat měsíčně přehled o nových článcích a běžeckých novinkách? Přihlašte se k odběru a nic vám neunikne!

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *